Walentynki czy walę drinki?

Walentynki czy walę drinki?

Już niedługo walentynki, czyli dzień poświęcony wszystkim zakochanym. W tym czasie często chcemy zaskoczyć nasze drugie połówki. Planujemy wyjątkowe randki i kupujemy piękne bukiety. Jednak nie wszyscy mają ochotę na romantyczne wieczory. Wielu z nas ma ochotę zbojkotować ten dzień.

Romantyczny wieczór walentynkowy

Niestety, ale Ci z nas, którzy są w związku raczej, są bez wyjścia i powinni się przygotować na romantyczny wieczór we dwoje. W końcu mogłoby się to dla nich źle skończyć, gdyby tego dnia mieli inne plany. Pomysłów na spędzenie walentynek może być kilka. Najpopularniejsze to wyjście na kolację lub do kina. Z reguły w okolicach 14 lutego odbywa się premiera jakieś komedii romantycznej, więc na pewno łatwo będzie wybrać film. Romantyczny wieczór można również spędzić w domu. Jednak warto przygotować coś specjalnego. Można zrobuć romantyczną kolację. Nie musisz mieć zdolności kulinarnych. Proste, ale ładnie podane danie na pewno zachwyci Twoją partnerkę. Napojem idealnie pasującym do Walentynkowej kolacji jest wino lub grzany cydr. Na koniec warto przygotować jakiś romantyczny film, który obejrzycie po kolacji. I nie zapominaj o kwiatach!

Szalona randka walentynkowa

Niektórzy z nas mają szczęście i znaleźli partnerkę, która nie przepada za całym tym szumem wokół walentynek. To jednak nie znaczy, że w ogóle nie będzie chciała świętować tego dnia. Zazwyczaj każda kobieta w głębi serca liczy na to, że tego dnia okażemy jej zainteresowanie. W przypadku tych, które nie są zbyt wielkimi romantyczkami, mamy łatwiej. Wówczas możemy zaproponować randkę, która również nam sprawi ogromną przyjemnością. Warto więc wybrać się na gokarty, skok na bungee, do parku trampolin lub na zwykłe kręgle. Możliwości jest sporo, a najważniejsze jest to, aby zaproponować zajęcie, które spodoba się naszej ukochanej.

Walentynki dla singli

Single uwielbiają poznawać nowe kobiety, a w walentynki to zadanie staje się o wiele łatwiejsze. W końcu mnóstwo kobiet jest załamanych, że nie ma partnera i chętnie wybiorą się z kimś na randkę. Dlatego warto pamiętać, że to najlepszy moment, aby zaprosić gdzieś nieznajomą. Teraz mamy bardzo dużo możliwości, aby tego dokonać. Możemy tradycyjnie poprosić znajomych, aby nas z kimś umówili lub gdzieś kogoś zaczepić. Jednak obecnie mamy jeszcze łatwiej, bo jest wiele portali, na których znajdziemy kobiety chętne na walentynkową randkę. Tego dnia bardzo popularne są też imprezy dla singli. Będziemy się na nich doskonale bawić, a dodatkowo możemy poznać kogoś nowego.

W walentyki walę drinki

Ta opcja to chyba najlepsze rozwiązanie dla większości mężczyzn. W końcu nie każdy z nas chce poznawać nowe kobiety akurat w walentynki. Wiele z nich w tym czasie jest bardzo zdesperowana i usilnie szuka miłości do końca życia. Dlatego warto tego dnia spędzić czas z kumplami, a na podryw wyruszyć, gdy walentynkowy nastrój opadnie. To też doskonały sposób na spędzenie czasu dla facetów, którzy są związku, ale nie świętują walentynek i mają pewność, że ich kobieta to rozumie. W dzień „walę drinki” oczywiście nie musimy ograniczać się do drinków, można pić również inne trunki, a dodatkowo w tym czasie zagrać w pokera, obejrzeć mecz lub wybrać inne typowo męskie zajęcie.