7 sposobów na to, aby wymarzona kobieta się Tobą zauroczyła

7 sposobów na to, aby wymarzona kobieta się Tobą zauroczyła

Wreszcie udaje Ci się poznać wymarzoną kobietę. Jest śliczna, zgrabna, zabawna, inteligentna i uwielbiasz spędzać czas w jej towarzystwie. Marzysz o tym, żeby ona czuła do Ciebie to samo co Ty do niej. Martwisz się, że wylądujesz w strefie przyjaźni lub zrobisz coś, co ją odstraszy. Dlatego musisz działać subtelnie i wykorzystać sprawdzone taktyki. Mamy dla Ciebie porady od ekspertów randkowych, które pomogą Ci osiągnąć sukces.

 1. Chwal się, ale rób to taktownie
  Na pewno masz wiele umiejętności, którymi chciałbyś się przed nią pochwalić, aby zrobić na niej wrażenie. Różne talenty są bardzo seksowne, a ich eksponowanie pomoże Ci zdobyć kilka plusów. Jednak musisz to zrobić w odpowiedni sposób. Absolutnie nie możesz się nimi przechwalać, informacje o nich trzeba naturalnie wpleść do rozmowy. Ona na pewno to zauważy i nie uzna Cię za chwalipiętę.
 2. Mów z mocnym, pewnym głosem
  Ton naszego głosu i sposób mówienia również ma duży wpływ na to, jak jesteśmy postrzegani. Nie chodzi o to, żebyś na nią krzyczał, bo to może ją tylko odstraszyć. Jednak nie możesz brzmieć też jak przerażone dziecko. Dlatego często ćwicz swój głos, aby nadać mu odpowiedni ton. Jeśli stresujesz się przed randką, weź kilka głębokich wdechów, które pomogą Ci się zrelaksować. Możesz też wykonać po 5 wdechów przez nos i wydechów przez usta. Te techniki pomogą nadać Twojemu głosowi odpowiedni ton.
 3. Poświęć jej całą swoją uwagę
  W jej towarzystwie powinieneś się zachowywać tak, jakby była jedyną osobą w otoczeniu. Nic nie może Cię rozpraszać, musisz zwracać uwagę tylko na nią. Ważne jest też, abyś dokładnie słuchał tego, co mówi i zadawał kolejne pytania. W ten sposób dasz jej do zrozumienia, że jesteś nią zainteresowany oraz tym, co ma do powiedzenia, a ona poczuje się doceniania. Utrzymuj też kontakt wzrokowy, dzięki temu wzmocnisz więź między Wami.
 4. Pokaż jej, że masz własne zdanie
  Na początku może Ci się wydawać, że nie powinieneś mówić tego, co myślisz, jeśli to jest sprzeczne z jej przekonaniami. Nic bardziej mylnego! Jeżeli cały czas będziesz z nią zgadzał, po pewnym czasie staniesz się nudny. Warto czasem się z nią posprzeczać o jakieś bzdety. To pokaże, że masz własne zdanie i nie boisz się go przedstawić. Jednak pamiętaj, że na początku znajomości powinny to być małe sprzeczki o jakieś drobnostki, inaczej możesz ją zniechęcić do siebie.
 5. Rozśmiesz ją
  Czasami boisz się powiedzieć coś śmiesznego, bo obawiasz się, że weźmie Cię za idiotę. Jednak powinieneś pamiętać, że śmiech pomoże Wam się zrelaksować. Może też pokonać napiętą atmosferę oraz przyciągnie ją do Ciebie jeszcze bardziej. Kobiety uwielbiają się śmiać, a poczucie humory jest wysoko na ich liście cech u wymarzonego partnera. Dlatego opowiadaj czasem śmieszne historyjki lub żarciki. Jednak muszą one być na odpowiednim poziomie. Nie możesz też cały czas błaznować, tylko rób to od czasu do czasu. W końcu chcesz, żeby Cię traktowała poważnie, a nie jako kumpla-clowna.
 6. Zwolnij trochę i obejmij ją
  Zawsze, kiedy do niej podchodzisz lub spacerujesz w jej towarzystwie, zwolnij tempo. Możesz też ją lekko objąć. Jednak pamiętaj, żeby robić to delikatnie i subtelnie. Zbyt gwałtowne, niekontrolowane ruchy ramionami mogą ją spłoszyć.
 7. Zabierz ją na tajskie danie
  Mówi się, że „przez żołądek do serca mężczyzny”. Jednak kobietę też można przyciągnąć odpowiednim daniem. Zabierz ją lub przyrządź samodzielnie pikantne jedzenie, np. tajskie. Curry lub ostra papryczka zwiększy przepływ krwi oraz ją rozgrzeje, po jakimś czasie będzie kojarzyć te symptomy właśnie z Tobą. Pikantne potrawy często wywołują też uczucie niebezpieczeństwa, co wzmaga wytwarzanie adrenaliny oraz pomaga budować emocje.