5 rzeczy, które musisz wiedzieć o Maserati Q4 Range

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o Maserati Q4 Range

Każdy z nas kocha szybkie i piękne samochody, obecnie na rynku jest ich mnóstwo. Niestety wiele z nich jest poza naszym zasięgiem. Jednak są też takie, które nie tylko są przez wielu pożądane, ale też ich cena mieści się w granicach rozsądku. Zalicza się do nich Maserati Q4 Range – ta włoska marka stara się, aby każdy facet był zadowolony. Co powinniśmy wiedzieć o tym modelu?

Jest bardzo praktyczny

Ten samochód z pewnością wyróżnia się na tle innych sportowych bryk. Maserati Q4 Range jest bardzo przestronny, więc każdy zmieści się w nim bez problemu. Pozbawiony jest wszelkich frywolnych cech, którymi z reguły cechują się sportowe samochody. Dlatego idealnie nadaje się do codziennej jazdy. Jednak pozwoli nam też zaszaleć, gdy tylko będziemy chcieli – samochód rozpędza się do 100 km w ciągu 4 sekund.

Jest bezpieczny

Wiele osób stara się jeździć bezpiecznie, ale nie zawsze uda się nam uniknąć wszystkich zagrożeń na drodze. Jednak Maserati Q4 Range postara się zwiększyć nasze bezpieczeństwo. Wyposażony jest w kilka funkcji takich, jak trzymanie się danego pasa ruchu, a także asystent odczytywania znaków drogowych. Dzięki temu jazda samochodem stanie się jeszcze bezpieczniejsza niż do tej pory.

Ułatwia jazdę przy każdych warunkach pogodowych

Oczywiście wszystkimi samochodami możemy jeździć przy każdych warunkach pogodowych, ale maserati Q4 Range niezwykle nam to ułatwia. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni tryb, a żadne warunki drogowe nie będą nam straszne.

Jest bardzo stylowy

Wygląd większości samochodów Maserati jest dopasowanych do potrzeb nabywcy, czyli naszych. Tak samo jest w przypadku tego modelu. Możemy być pewni, że w trakcie jazdy samochodem będziemy prezentować się niezwykle elegancko i na pewno zwróci na nas uwagę niejedna gorąca ślicznotka.

Cena samochodu nie jest zbyt wygórowana w porównaniu do jego zalet

Ceny samochód z reguły są bardzo wysokie. Jednak niektóre modele są tego warte, tak właśnie jest z Maserati Q4 Range. Podróż tym samochodem to niezwykły luksus i przyjemność. Poza tym Maserati to pojazdy najwyższej klasy, a ich cena i tak jest niższa niż innych tego typu.